Search
docharkhe-savari-1

گلدان‌های بهاری برای دوچرخه!

کالین جردن (Colleen Jordan) هنرمند و طراح با سلیقه‌ای است که تا کنون ایده‌های خلاقانه زیبایی را ارائه کرده که به کمک آن‌ها می‌توان شادی و نشاط را وارد فضای تکراری و روزمره زندگی کرد. برای مثال از طرح‌های عجیب و فانتزی او در زمان دانشجویی، ایجاد یک باغچه‌ی کوچک روی یک لباس بارانی یا ایجاد گلدان‌های کوچک بر روی یقه‌ی لباس بوده است که البته ظاهرا در آن زمان چندان هم مورد توجه استادان او قرار نگرفته است!

 

docharkhe-savari-8

 

بدین‌ترتیب کالین تصمیم گرفت تا شرکت شخصی خود را با نام (Wearable Planter) راه‌اندازی کند و با ایده‌های جالبش امکان به همراه بردن گیاهان کوچک شخصی را فراهم آورد.

 

docharkhe-savari-5

 

یکی از این ایده‌ها که اجرایی شده و شهرت فراوانی را هم برای این هنرمند به ارمغان آورده، پروژه‌ای متفاوت است که به دوچرخه‌سواران اجازه می‌دهد تا به هنگام دوچرخه‌سواری گیاهان مورد علاقه‌شان را با خود حمل کند.

 

docharkhe-savari-9

 

گلدان‌هایی که در تصاویر می‌بینید در استودیوی طراحی این هنرمند و با استفاده از یک چاپگر سه بعدی در آتلانتا ساخته شده‌اند و در ادامه ‌ی کار، نقاشی و پرداخت سایر جزئیات به صورت دستی انجام شده است. محصول نهایی در نهایت یک گلدان مینیاتوری زیبا است که می‌توان گل‌ها و گیاهان کوچک تزئینی را در آن قرار داده و گلدان را با بند‌های منعطفی به قسمت‌های مختلف دوچرخه متصل کرد و به آن ظاهری بهاری بخشید.

 

ff073581-fca5-4135-a1f1-7415c263eff0

docharkhe-savari-2

docharkhe-savari-3

docharkhe-savari-4

 

جهت مشاهده آثار بیشتری از خانم کالین و خرید این محصولات می‌توانید به Etsy سر بزنید.

 

eb4c83a7-0085-4752-9393-0099788a50ec

docharkhe-savari-6

 سردبیر سایت - مربی درجه 2 دوچرخه سواری


پاسخ دهید

product_11_01

با عضویت در خبرنامه چرخ باز در قرعه کشی یک دستگاه دوچرخه پینارلو شرکت کنید

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)